Leshoj Banesen me Qera ne Lagjen Dardania

Jepet me qera nga: Arben 01 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me Qera ne lagjen Dardania te Qebaptore BOSNA, afer Postes se Madhe ne katin e 8 me lift (me kartel). Renditja:1 dhome gjumi, sallon, kuzhine te ndare me trepezari, banjo, koridor, teras dhe nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim