Leshoj Banesen me Qera te Banesat e Bardha

Jepet me qera nga: Faton 26 Gsh 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera 60m2 permban keto Dhoma: Dhona e pritjes , Kuzhina , dhoma e Fjetjes, dhe ballkoni. Banesa eshte ne Katin e 3, afer xhamis te banesat e bardha. Prioritet kan Familjaret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim