Leshoj Banesen me Qera te Bregu I DIellit

Jepet me qera nga: Arbias Krasniqi 29 Shk 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu I Diellit
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet mrapa furres Qerimi 2 ne lagjen Bregu i Diellit.Banesa posedon dy dhoma , kuzhine dhe banjo.Uje , energji elektrike dhe wifi 24h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim