Leshoj Banesen me Qira ne lagjen Ulpiana Prishtine

Jepet me qera nga: Xhevat 24 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira ne Ulpiane, banesa gjendet afer Shkolles fillore Hasan Prishtina dhe afer kafes Moxart.
Banesa eshte e mobiluar e ka nje dhome dhe nje paradhome,kuzhine, banjo, ballkon.
Numri kontaktues: 044 647 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim