Leshoj Banesen me Qira te Sllovenija Sporti

Jepet me qera nga: Genc 02 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Tringa Smajli
Sipërfaqe: 46 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qira 2 Dhoma e gjys mbrapa Sllovenija Sportit,Banesa eshte afer qendres dhe afer vetsherbimit Albi e mobilune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim