Leshoj Banesen me Qira

Jepet me qera nga: Gazi 19 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani - Prishtine
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me siperfaqe prej 64m2 ,banesa eshte e mobiluar ndertim i ri si dhe garazhen per veture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim