Leshoj Banesen me qera ( Afer komunes se Re )

Jepet me qera nga: Aldion Shamolli 19 Jan 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine-Afer Komunes se Re
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Renditja e baneses eshte :
- Salloni
- Trapezarija
- Kuzhina
- Koridori
- Banjo
- 1 dhome te fjetje
- Ballkoni
-Uje / Rryme 24 ore
-Nxemjet me rryme

Banesa ka plan modern, eshte ndertim i ri dhe e mobiluar. Ka ndriqim natyral shume te mire me diell te mjaftueshem gjate gjithe dites si dhe pamje fenomenale nga ballkoni . Ambienti perreth lagjes eshte i gjelberuar dhe ka parking te mjaftueshem per vetura si dhe kompleksin e lodrave per femije

Viber : +37745292852
: +37744361455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim