Leshoj Banesen me qera

Jepet me qera nga: Valon 27 Mar 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera e cila ndodhet afer universitetit Iliria,banesa posedon dy dhoma gjumi sallonin me kuzhin,banjon shpajzin si dhe nje ballkon me pamje nga lindja,po ashtu vlen te ceket qe banesa posedon te gjitha paisjet shtepiake .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim