Leshoj Banesen me qera afer Konviketeve

Jepet me qera nga: Ardi 17 Tet 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera per 3 dhe 4 persona(meshkuj) afer Konvikteve te Studenteve.
Kontakto: 044-172-651/049-705-409
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim