Leshoj Banesen me qera ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: byli 23 Dhj 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi Zahir Pajaziti
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera. Banesa gjendet ne qender te Prishtines ne Sheshin Zahir Pajaziti. Banesa ka dhomen e fjetjes,dhomen e ndejes me kuzhin, koridorin, banjon, ballkonin. Ka nxemje qendrore me rryme. Eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar per banim. Por eshte e pershtatshme edhe per zyre.
E gjith pamja e baneses eshte kah Shehi Zahir Pajaziti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim