Leshoj Banesen me qera per student

Jepet me qera nga: Nasuf 08 Nën 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: 23 Gustav Major Prishtin
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qera per student te kolegji fama.
Banesa ka dy dhoma gjumi dhe salon te madh,kuzhin dhe banje si dhe ballkone me nji sip 74m2.
Ne banese mund te vendosen 6 student/e me nji qmim 50 euro ne muaj +
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim