Leshoj Banesen me qera

Jepet me qera nga: haradin 23 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Ulpiana afer shkolles Hasan Prishtina, banesa ka dy dhoma te pritjes, kuzhina koridori dhe banjo.
Banesa eshte podrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim