Leshoj Banesen me qira Mati 1 Banesat e Nura Grup

Jepet me qera nga: Ardian 10 Nën 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Mati 1 banesat e Nura Grup
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira Mati 1 te banesat e Nura Grup banesa eshte ne katin e trete e mobiluar komplet posedon liftin dhe garazhden.
Ju mirpres 045 262621
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim