Leshoj Banesen me qira

Jepet me qera nga: arta 04 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana A3- Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira 60m2, e cila ndodhet tek Ulpiana A3 (ne afersi te banesat e Lesnes).
Banesa ka nje dhome te ndejes dhe nje dhome te gjumit, banjo, kuzhine me te gjitha elementet dhe dy ballkona.Gjindet ne katin e 4, dhe cmimi eshte 300 euro/muaj + shpenzimet e qiramarresit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim