Leshoj Banesen me qira

Jepet me qera nga: Byli 15 Dhj 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi Zahir pajaziti
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira. banesa eshte e renovuar komplet. Eshte e mobiluar. ka nje dhome te gjumit, nje dhome te ndejes me kuzhine nje koridor nje banjo dhe nje ballkkon. E gjith pamja e baneses eshte kah Sheshi Zahir Pajaziti.
Eshte e gatshme per banim por per ndonje te iinteresuar serioz mund te leshohet edhe per zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim