Leshoj Banesen te Sllovenia e Sportit

Jepet me qera nga: Banesa sot 07 Maj 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Te sllovenia e Sportit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira te sllovenia e sportit,
Banesa eshte ne katin perdhes e mobiluar dhe ka kete renditje:

*1 Dhome gjumi
* Sallon me kuzhinë
* Banjo
* Ballkon

Info: 049 222 303


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim