Leshoj Garsonjere me qera per qift

Jepet me qera nga: H.Hyseni 23 Sht 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lidhja e Prizrenit
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhome,kuzhine,koridor,banjo,nxehje qendrore me rryme,uji dhe mbeturinat jane te perfshira ne qmim,eshte ambient familjar leshohet vetem per qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim