Leshoj Gasonjerk me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fadil 12 Sht 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Posta e Madhe
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj gasonjerk me qira ne Prishtine te Posta e Madhe .
Gasonjerka eshte e mobiluar dhe posedon nje koridor, banjo, shpaiz, dhome, kuzhine dhe terase .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim