Leshoj Zyre me Qera (Çmimi i Volitshem)

Jepet me qera nga: Halil 11 Sht 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania, Afer Vita-Dent (afer Ish Novi Domi)
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qera baneses do ti ndrrohet destimin nga Banim ne Lokal Afarist, eshte e pershtatshme per veprimtari afariste, si Ordinance, Laborator, Zyre, Sallon Ondulimi ose te ngjashjme, lokali gjendet ne katin perdhes, paralel me Vita-Dent, ka qasje private nga parkingu, oborr, parking te mjaftueshem, prej vitit 1991 - 1999 ka sherbyer si ordinance andaj i ploteson kushtet per kete veprimtari. (Lejohen ndryshime te brendshme sipas pershtatjes tuaj)
Pres te Interesuar Serioz dhe afatgjate.
Çmimi me marrveshje. Kontakti: 044 160 798
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim