Leshoj banes ekskluzive me qera ne Nartel 66m2

Jepet me qera nga: Xhemajl 10 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Leshoj Banesen Ekskluzive
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes Ekskluzive me qera
Tek ndertimet e Nartelit ne emshir afer stacionit te autobusave .
Banesa eshte 66m2,eshte ne katin 2t dhe Posedon: Dhomen e ndenjes,kuzhinen,dhomen e gjumit,banjon dhe ballkonin
Banesa eshte komplet e Mobiluar,
Oferta eshte vetem per Familjar.
Faleminderit per Mirkuptim.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim