Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: aaa 14 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Josip Rela
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera perball shkolles fillore "METO BAJRAKTARI" banesa gjendet ne katin e 3 ka 2 dhoma gjumi dhe salloni me kuzhin per me shum info 044-192-709 044-765-588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim