Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: Muja 05 Tet 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera tek fakullteti juridik per student banesa posedon dy dhoma te gjumit dhom te dites kuzhin dhe nje banjo qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim