Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: ----- 04 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: "Josip Rele "
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera perball shkolles fillore "METO BAJRAKTARI" te qafa banesa ka dy dhoma gjumi dhe salloni me kuzhin per shumë info: 044-192-709 044-765-588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim