Leshoj banes me qera 60m2 ne Arberi ish Dragodan.

Jepet me qera nga: Banesa me qera 03 Sht 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera 60m2 ka 1 dhome gjumi 1 kuzhin dhomen e dites dhe banjon, banesa gjindet ne Arberi ish Dragodan afer pandores, numri i banusve duhet te jete deri ne 3 persona maksimumi.
Faleminderit per mirekuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim