Leshoj banes me qera ne Dardani

Jepet me qera nga: Elmaz 06 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dardani afer laboratorit Elita saktesisht afer stacionit te autobusve .Banesa eshte ne gjendje shum te mire ka dhom gjumi ,dhom dites me kuzhin dhe banjo , eshte ne katin e tret .Per me shum ju lutem thirni ne numrin 044284909.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim