Leshoj banes me qera ne Prishtinë

Jepet me qera nga: Fidan Bajqinca 27 Shk 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet mrapa teatrit,kati I 4.
Banesa ka sallon kuzhin, dy dhoma gjumi.banjo,dhe ballkon.e mobiluar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim