Leshoj banes me qera ne Ulpian

Jepet me qera nga: Dukagjin 23 Gsh 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj bames me qera ne Ulpian te shkolla Hasan Prishtina kati 3.Banesa eshte plotesisht e mobiluar dhe ka:Sallon,dhom gjumi,banjo,kuzhin,koridor,ballkon.Cmimi 240 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim