Leshoj banes me qera ne Ulpian

Jepet me qera nga: Sami 24 Tet 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr. Hakif Zejnullahu P+4/L Ulpian
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne ulpian, banesa eshte komplet e mobiluar dhe i ka te gjitha paisjet e nevojshme. Jemi te interesuar per nje qift ose per vajza. Banesa gjendet ne ulpian te frizeri studenti dhe eshte e lire per banim. Per me shume informacione, ju lutem thirrin nga ora 15 deri ne oren 20, me heret jemi ne pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim