Leshoj banes me qera ne Ulpijane

Jepet me qera nga: Fadil 21 Dhj 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne Ulpijane , eshte e gjitha e regulluar dhe e mobiluar . Gjendet ne katin e pare dhe posedon : Nje Sallon , kuzhine , dy dhoma gjumi , teras , shpajz , banjo . Eshte e gatshme per banim . Me respekt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim