Leshoj banes me qera ne breg diellit

Jepet me qera nga: Valon 31 Tet 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne breg diellit te banesat e kuqe afer ambullantes banesa esht tersisht e mobiluar: dhe posedon 1 dhom fjetje, sallon, kuzhinë, dhe terasa. banesa gjendet ne katin e dyte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim