Leshoj banes me qera ne te Fontana ne Ulpiana

Jepet me qera nga: bashkim 28 Sht 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne Ulpian te fontana me dy dhoma gjumi dhe kuzhina,banjo e ballkon e pershtatshme dhe e renovuar qmimi eshte 250€ per me shum 044778169.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim