Leshoj banes me qera ne ulpian

Jepet me qera nga: Jeta 28 Dhj 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e renovuar tersisht dhe e mobiluar gjendet ne ulpian kati i 3 qmimin 230 dhe sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim