Leshoj banes me qera ne ulpijan afer tregut

Jepet me qera nga: shkelqim 27 Gsh 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne ulpijan afer tregut banesa ka sallon dhom gjumi kuzhin ndamas si dhe parking te mjaftushem .Tel:044-226-084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim