Leshoj banes me qera qmimi 200 euro

Jepet me qera nga: Fitim 23 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1 Rruga Muharrem Fejza
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Matin 1, Rruga Muharrem Fejza.

Banesa eshte ndertim i ri, ka 60 metra katror, dhe posedon:

Sallon me kuzhin

Nje dhome gjumi

Banjo

Koridor

Ballkon.

Banesa eshte e mobiluar dhe posedon:
Rrobalarse, Frigorifer, shporet elektrik, Fshis elektrike, Nxemje qendrore me rryme,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim