Leshoj banes me qera te SLLOVENIA SPORT

Jepet me qera nga: Iliri 18 Tet 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera te Sllovenia Sporti Rruga Tring Smajli . Banesa eshte e re , ne katin e 4 me lift , ka kete renditje : 1 sallon dhe kuzhin 1 dhome gjumi 1 banjo 1 ballkon dhe koridor Per cdo informat nr e kontaktit 044-286-587 049-286-587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim