Leshoj banes me qera te Santeja

Jepet me qera nga: Agjencioni Metropoli 08 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera te Santeja. Banesa gjendet ne katin e 7 esht tersisht e rregulluar dhe mobiluar ka nje dhom per qift nje dhom dite plus dhom te vogel per fmi. Qmimi 300€ oferta vlen per familjar per me shum info telefononi ne nr kontaktues :044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim