Leshoj banes me qera te Sllovenia Sport

Jepet me qera nga: Ilir 03 Tet 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te sllovenia sport , eshte e re dhe ka kete renditje :
1 sallon me kuzhin
1 dhome gjumi
1 banjo
1 ballkon dhe koridorin
Banesa eshte ne katin e 4 dhe ka lift
Per info na kontaktoni ne numrat e tel .
044-286-587
049-286-587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim