Leshoj banes me qera te banesat e bardha

Jepet me qera nga: bashkim 21 Sht 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 00 m2
Komuna: Prishtinë
ILeshoj banes me qera te banesat e bardha ne breg te djellit banesa posedon nje dhom gjumi per qift, sallon banjo dhe ballkon po ashtu kuzhina me trapezari banesa eshte e mobiluar ne menyr klasike e moderne e pershtatshme per qift per me shum 044778169.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim