Leshoj banes me qera te qafa

Jepet me qera nga: Petrit 18 Jan 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera te qafa afer shkolles meto bajraktari , kati i par , e mobiluar. Banesa posedon 2 dhoma gjumi dhoma e pritjes dhe kuzhina .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim