Leshoj banes me qera te qafa

Jepet me qera nga: Petrit 25 Jan 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes mr qera te qafa afer shkolles fillore " Meto Bajraktari". Banesa posedon dy dhoma gjumi , dhoma e pritjes dhe kuzhin , kati i par e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim