Leshoj banes me qera te qafa

Jepet me qera nga: Petrit 16 Jan 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera te qafa afer shkolles " meto bajraktari " , kati i par, e mobiluar . Banesa posedon dy dhoma gjumi dhoma e pritjes dhe kuzhin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim