Leshoj banes me qera te santea

Jepet me qera nga: ****** 16 Jan 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera te santea, banesa gjendet ne katin e 9 lifti punon rregullisht, ka 2 dhoma kuzhin koridor banjo dhe ka shpajz nxemje qendrore 60 m2

Tel 045202402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim