Leshoj banes me qera te sllovenia sport

Jepet me qera nga: Iliri 08 Tet 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera te sllovenia sport
Banesa eshte e re dhe ka kete renditje . Kati i 4 me lift .
1 sallon me kuzhin
1 dhome gjumi
1 ballkon
1 banjo dhe koridor
Numrat e kontaktit :
044-286-587
049-286-587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim