Leshoj banes me qera(teatri dodona)

Jepet me qera nga: Riza 28 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera gjindet te parku i qytetit-afer Teatrit Dodona.Kati i pare eshte e mobiluar,ka sallon,kuzhin,banjo,koridor dhe ballkon.Per me shum info tel.044258681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim