Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: qamil mataj 11 Gsh 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi I banesës;
- Banese gjendet ne lagjen; Tophane përball -Universitetit ‘’Riinvest’’, ndërtim I ri, kati tretë,e mobiluar,80 m2, ka ashensor
- Banesa posedon;
- Sallon.
- Kuzhinë.
- 2 Dhoma gjumi.
- Banje.
- Terac dhe
- Korridor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim