Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: asda 14 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Josip Rela
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera perball shkolles fillore METO BAJRAKTARI banesa eshte ne katin e dyt dhe ka 1 dhom gjumi dhe salloni me kuzhin. Per me shum info:
044192709 044765588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim