Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: Banesa 24 Gsh 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Léshoj banesen me qera ne Prishtiné mbrapa Sllovenia Sportit,,banesa ka dy dhoma gjumi sallon kuzhiné banjo dy ballkona,,banesa eshte e mobiluar dhe eshte e dedikuar per 6 persona,,banesa eshte ne katin e treté,, banesa eshte e rregulluar perfekt ,,kuzhinê perfekte ,tv lcd,,qmimi eshte 390euro ne qmim perfshihen uji dhe mbeturinat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim