Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: milaim 20 Tet 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: prapa euleksit ne lagjen e spitalit
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesa me qera n lagjen e spitalit prapa eulex-it banesa eshte e mobiluar me mobilje te reja .Objekti eshte i ri me ashensor .Banesat jane 1 dhomeshe dhe 2 dhomeshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim