Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: Arbios 14 Tet 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar komplet posedon dhome gjumi, sallon ,kuzhine,banjo si dhe ballkon.
Eshte ndertim i ri dhe nuk ka qene e banuar me pare , banesa gjendet shum afer komunes se re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim