Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: Hysen 12 Nën 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Dardania,afer nenkalimit.Kati i 5 lifti punon.Banesa ka 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin banjo dhe shpaiz.Banesa eshte e rinovuar dhe e mobiluar plotesisht .Leshohet vetem per familjar.Qmimi sipas marveshjes
Tel:049 202 771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim